Regulamin

1.   Właścicielem serwisu www.drukifotografia.pl oraz www.fotopiekarzewscy.pl jest Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BW-ART Wojciech Piekarzewski z siedzibą: Rynek 8, 64-500 Szamotuły, zwany również w regulaminie zleceniobiorcą.

2.  Regulamin dotyczy zleceń usług fotograficznych przesyłanych siecią internet.

Zasady wykonania usług reklamowych i druku są ustalane indywidualnie ze Zleceniodawcą.

3.  Podstawowym warunkiem dokonywania zamówień jest wypełnienie przez Zamawiającego (Zleceniodawcę) formularza rejestracji. Korzystanie z serwisu www.drukifotografia.pl  jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych dla potrzeb realizacji zamówień.

4.  Płatności za usługi:

  • GOTÓWKĄ - płatność za usługę następuje w chwili odbioru paczki - za pobraniem pocztowym lub przy osobistym odbiorze w naszej siedzibie: Rynek 8, 64-500 Szamotuły.
  • PRZELEWEM - przedpłata na konto: 78 1020 4128 0000 1302 0086 7945 w banku PKO BP , wraz z imieniem i nazwiskiem zlecającego i numerem zlecenia. Właścicielem konta jest P.H.U. BW-ART Wojciech Piekarzewski, Rynek 8, 64-500 Szamotuły.

5.  Odbitki wysyłamy przez Pocztę Polską - najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia chyba, że realizacja zlecenia wymaga dłuższego terminu (np. duża ilość odbitek,  fotogadżety itp.). Dopuszczamy możliwość wysyłki dowolnym kurierem w przypadku skierowania go do naszej firmy przez zlecającego i na jego koszt. Termin dostawy zależy od wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia przesyłki.

Koszty dostawy:

            - 12 zł - przesyłka priorytetowa poprzedzona przelewem bankowym

            - 18 zł - przesyłka priorytetowa za pobraniem

Przy zleceniach powyżej 40 zł,  na terenie Szamotuł, istniej możliwość bezpłatnej dostawy. Jeżeli wartość zamówienia nie przekroczy 40 zł - koszt dostawy 8 zł.

6.  Zamawiający, o poszczególnych etapach realizacji zlecenia, jest informowany drogą mailową.

7.  Zleceniobiorca - P.H.U. BW-ART,  zastrzega sobie prawo odmowy wykonania zlecenia lub wykonania go po wcześniejszym wpłaceniu należności. W niektórych przypadkach złożone zamówienie może być potwierdzone telefonicznie przez pracownika P.H.U. BW-ART

8.  Z tytułu gwarancji jakości usług odpowiedzialność serwisu www.drukifotografia.pl  obejmuje wyłącznie wady powstałe z przyczyn wynikłych podczas realizacji zlecenia. Zleceniobiorca nie ponosi odpowiedzialności za wady powstałe podczas transportu oraz powstałe z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, tj. błędnego wypełnienia formularza zamówienia, a także słabą jakość odbitek wynikającą z niskiej jakości przesłanych plików.

9.  Wszelkie reklamacje dotyczące wykonywanych odbitek należy składać pisemnie na adres właściciela serwisu z dopiskiem „reklamacja" lub za pomocą poczty elektronicznej na adres  wojtek@drukifotografia.pl  w terminie 3 dni od daty otrzymania przesyłki. Reklamację należy złożyć dołączając kopię dokumentu sprzedaży (faktury lub paragonu). Reklamacje będą rozpatrywane w możliwie najszybszym terminie.

10.  P.H.U. BW-ART Wojciech Piekarzewski,  jako jedyny właściciel serwisu, gwarantuje ścisłą ochronę danych osobowych przekazanych przez Zamawiającego oraz wykorzystanie ich wyłącznie w celach związanych z realizacją zamówienia. Dane te nie będą przekazywane  innym podmiotom. Gwarantujemy również, że pliki graficzne przesłane w celu wykonania odbitek nie zostaną wykorzystane w żadnym innym celu.

11.  W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

W przypadku niejasności prosimy o kontakt - tel. 510 085 083 lub e-mail wojtek@drukifotografia.pl, wojtek@fotopiekarzewscy.pl.

 


Oprogramowanie webPhoto (1.2.6)
© 2010 - 2023 Mitis Lumen